LinkedIn od A po Z

Pozrite sa na LinkedIn z rôznych pohľadov

 • 14:00 - 15:30
 • 04.03.2021 - 24.03.2021
 • Online, Slovensko

 

LinkedIn už nie je len nástroj pre HR oddelenie, ale aj pre marketérov a sales manažerov. Vedeli ste, že LinkedIn používa už viac ako 660 miliónov užívateľov vo viac ako 200 krajinách? Toto číslo stále rastie. Prvých 100 mil. užívateľov táto sociálna sieť dosiahla do 7 rokov od jej vzniku. Okrem osobných profilov tu nájdeme viac ako 30 miliónov firemných profilov. Samozrejme aj na Slovensku je LinkedIn trendy a využíva ho viac ako 600 tisíc Slovákov a Sloveniek. Misiou tejto siete je spájať profesionálov z biznisu, aby boli viac produktívni a úspešní.

Na kurzoch sa pozrieme na LinkedIn z rôznych pohľadov marketéra, predajcu, majiteľa…. Budeme diskutovať o prínosoch tejto sociálnej siete pre biznis a vašu firmu. Dozviete sa zaujímavé štatistiky o jej používateľoch v SR a ČR. Podľa štatistík je typickým užívateľom na Slovensku 35 ročný muž z Bratislavy, ktorý má vysokoškolské vzdelanie.

Vysvetlíme si, ako správne vyplniť osobný a firemný  profil a akým chybám sa v profiloch vyvarovať. Pri aktívnom používaní LinkedInu by ste mali vedieť, ako tvoriť príspevky, aby dosahovali čo najlepšie výsledky.

Prezradíme aj to, ako využívať reklamu a aké možnosti cielenia na LinkedIn môžete využiť na oslovenie vašej cieľovej skupiny.

Ako dôkaz použijeme reálne case studies a ukážky z praxe. Jednotlivé školenia budú plné interaktivity. Budete sa možnosť opýtať na čokoľvek čo vás bude zaujímať.

Ako bude kurz prebiehať:

Kurz bude prebiehať cez aplikáciu Google Meet v reálnom čase naživo, to znamená, že prebieha v konkrétny dátum a čas, nie je vopred nahraný. Stačí, ak máte prístup na internet, počítač alebo telefón s kamerou a mikrofónom.

Po registrácii/vyplnení registračného formulára/ a zaplatení poplatku zvoleného kurzu vám pošleme potvrdenie. Link na kurz vám pošleme emailom najneskôr deň pred konaním.

Čo potrebujete na Google Meet

Cena:

1 kurz (bez záznamu) – 29 EUR bez DPH
1 kurz (so záznamom) – 39 EUR bez DPH

Na každý kurz je potrebné sa zaregistrovať samostatne. Ak máte záujem o viaceré témy, napíšte nám na email [email protected] a s registráciou vám pomôžeme.


Témy kurzov

I. LinkedIn | personal branding

Termín: 4. marec, 14.00 – 15.30 h

Vedeli ste, že najčastejšou chybou osobných profilov je chýbajúca background  fotografia? Správne a kompletne vyplnený osobný a firemný profil je základom.

Kompletne vyplnené profily získavajú od LinkedInu hodnotenie ALL STAR. Ich výhodou je väčší organický dosah príspevkov.

Obsahom kurzu budú tieto hlavné témy: 

 • Úvod do problematiky – prečo je LinkedIn pre jednotlivca a firmu do budúcna dôležitý.
 • Analýza správania užívateľov LinkedIn ČR a SR – kto používa LinkedIn, kedy a ako často. Dozviete sa mnoho štatistík o užívateľoch LinkedInu v ČR a SR.
 • Ako správne vyplniť svoj osobný „All Star“ LinkedIn profil – aké najčastejšie chyby robia ľudia pri vypĺňaní
 • Social selling index – zistite ako vás LinkedIn hodnotí a čo treba spraviť aby vaše príspevky zasiahli viac potenciálnych klientov. Aké parametre pri tom zohľadňuje a prečo je dôležité dosahovať čo najlepšie skóre hodnotenia.

Registráciabudete presmerovaný na registračný formulár

II. LinkedIn | company branding

Termín: 10. marec, 14.00 – 15.30 h

Vedeli ste, že na LinkedIne je dnes o 13 krát viac príspevkov užívateľov ako tých, ktoré ponúkajú prácu? Keďže LinkedIn je biznisová sociálna sieť platia v nej trochu iné pravidlá a požiadavky na obsah v porovnaní s bežnými sociálnymi sieťami. Získajte na školení informácie, ktoré vám pomôžu si správne vyplniť svoj firemný profil a naučiť sa s ním pracovať na profesionálnej úrovni. LinkedIn ponúka skvelý priestor na preukázanie odbornosti a profesionality.  Video obsah je aj tu veľmi populárny, čo sa odzrkadľuje aj vo výsledkoch zapojenia publika.

Obsahom kurzu budú tieto hlavné témy: 

 • Ako správne vyplniť firemný LinkedIn profil – ukážeme si ako využiť celý potenciál profilu a na čo by ste pri vypĺňaní nemali určite zabudnúť.
 • Aký obsah na LinkedIn funguje a na čo by sme pri tvorbe ideálneho príspevku mali myslieť?
 • Ukážeme vám pár jednoduchých tipov ako dokážete príspevku zvýšiť jeho dosah.
 • Ako správne tvoriť video obsah
 • LinkedIn Live – čo robiť, aby ste boli vhodným adeptom na získanie tejto funkcionality pre vaše podnikanie /live stream/
 • Ako spropagovať vlastný event/workshop na LinkedIne prostredníctvom funkcionality „Events“ a pozvať releventných užívateľov.

Registráciabudete presmerovaný na registračný formulár

III. LinkedIn | sales

Termín: 17. marec, 14.00 – 15.30 h

Keďže LinkedIn je biznisová sociálna sieť,  je dobré poznať všetky výhody a príležitosti, ktoré prináša či už bezplatný profil alebo platené nástroje pre podporu vášho podnikania. Obrovskou pridanou hodnotou sú možnosti cielenia platenej reklamy, ktoré sa dajú nastaviť na konkrétne firmy, či ľudí s LinkedIn profilmi, ktorí boli na vašej stránke. Efektivita predaja je závislá aj od dostatočného množstva informácii. Čím je ich viac, tým je predaj jednoduchší. Na LinkedIne je veľa informácii, podstatné je sa v ňom vedieť zorientovať. Kurz vám pomôže získať prehľad odkiaľ a aké dáta viete prostredníctvom tejto siete získať a veľa ďalších zaujímavostí, ktoré môžete pretaviť v predaji.

 Obsahom kurzu budú tieto hlavné témy: 

 • Aké reklamné formáty LinkedIn poskytuje a ako s nimi najefektívnejšie pracovať (prípadové štúdie)
 • Ako zacieliť a zasiahnuť správnu cieľovú skupinu – zistite koho presne dokážete svojou reklamou zasiahnuť.
 • Praktické ukážky plateného a neplateného cielenia na LinkedIn
 • Aké analytické dáta nám vie LinkedIn poskytnúť a čo z nich viete zistiť a tým zefektívniť predaj a ako tieto dáta využiť v cielení reklamy.
 • Ako bezplatne vyhľadávať kontakty a ako oslovovať ľudí.
 • Sales Navigátor – aké výhody prináša táto platená funkcionalita, ako ju využiť pre zvýšenie obchodných príležitostí a tiež ako tento nástroj používať.

Registráciabudete presmerovaný na registračný formulár

IV. LinkedIn | pokročilé nastavenia a novinky

Termín: 24. marec, 14.00 – 15.30 h

Neustály technologický vývoj neobchádza ani túto sociálnu sieť a od posledných online školení, ktoré ste mali možnosť s nami absolvovať sa veľa vecí na LinkedIn zmenilo, pridalo či zlepšilo. Táto časť prináša nové exkluzívne informácie, ktoré sme vám doteraz ešte nepovedali.

Obsahom kurzu budú tieto hlavné témy:

Ako si vytvoriť obsahovú Linkedin stratégiu, ako plánovať obsah, ako ho vyhodnocovať a vylepšovať, aby bol pútavejší a prinášal viac engagementu

 • Tipy na zvýšenie followerov na firemnom profile
 • LinkedIn stories
 • LinkedIn Insight Tag a tiež ako zabezpečiť zbieranie publík.
 • Ako získať emailovú adresu človeka, ktorý ju nemá uvedenú v profile.
 • Ako správne kontaktovať potenciálne leady
 • Linked helper – automatizácia procesov na LinkedIn
 • Ako zautomatizovať rozosielanie personifikovaných Linkedin pozvánok
 • Novinky a trendy na rok 2021

Registráciabudete presmerovaný na registračný formulár


Ďalšie podujatia na témy digitálneho marketingu:

Sociálne siete

Partneri

Usporiadateľ

Odborný garant

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME