Nie sme one man show, SME tím

Sme pripravení realizovať podujatia vašich snov

  • 08:00 - 23:00
  • 10.12.2020 - 28.02.2021
  • SME konferencie, Bratislava

 

Eventové oddelenie SME EVENTS vydavateľstva Petit Press vzniklo presne pred rokom a tvorí ho tím ľudí s dlhoročnými skúsenosťami z organizovania odborných konferencií, seminárov, workshopov, spoločenských i športových firemných podujatí. V aktuálnej situácii aj vo virtuálnom svete.

Sme pripravení zorganizovať pre vás podujatia na kľúč. Ponúkame vám nielen naše skúsenosti, ale aj nápady, kreatívne riešenia eventu a profesionálne sprostredkovanie obsahu.

Garantujeme individuálny prístup k vašim požiadavkám, či už ide o firemný večierok, teambuilding, vzdelávacie aktivity pre zamestnancov alebo eventy pre klientov. Našim cieľom je spokojnosť klienta, kvalitný servis a pozitívny zážitok pre všetkých účastníkov.

Máte záujem o event na kľúč? Kontaktujte nás na adrese: konferencie@petitpress.sk alebo telefonicky na čísle +421 918 593 295.

Sociálne siete

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME