BrainScale

Prvá slovenská konferencia o umelej inteligencii v marketingu

 

Je to technológia, ktorá nenechá v marketingu kameň na kameni, alebo je to iba ďalší “výstrelok”, ktorý’’ bude akurát pomáhať študentom písať referáty?

Budeme vďaka algoritmom kreatívnejší, produktívnejší? Ani jedno? Oboje? Stretneme o pár rokov na zákazníckej linke ešte živého človeka? Môže byť kreativita nahradená algoritmom? Otázok okolo praktického využitia umelej inteligencie v marketingu je veľa, každý týždeň sa udeje nejaký pokrok, no odpovedí je málo.

Na konferencii BrainScale sa na túto novú technológiu pozrieme očami popredných marketérov, nadšencov aj skeptikov a odborníkov v oblasti umelej inteligencie. Zameriame sa na konkrétne možnosti využitia AI v praxi. Od budovania vlastného biznisu, cez možnosti zvyšovania predaja až po možnosti zlepšovania a zefektívňovania marketingových. Budeme tiež debatovať o tom, ako môže vyzerať blízka aj vzdialenejšia budúcnosť s touto technológiou a ako ovplyvní marketérov a kreatívne odvetvie.

Ci už ste marketingový profesionál, ktorý chce hľadá nové možnosti využitia svojho talentu, alebo človek z biznisu, ktorý hľadá nové konkurenčné výhody, radi vás uvidíme 4. októbra 2023 na konferencii v BrainScale v Bratislave.

ČO SI Z KONFERENCIE ODNESIETE?

  • V prvom rade triezvy pohľad na umelú inteligenciu. AI má svojich nadšencov, ale aj kritikov. Jedno je však jasné, miliardy investované do rozvoja umelej inteligencie znamenajú, že v najbližších rokoch uvidíme jej rozmach a nové spôsoby využitia.
  • Konkrétne ukážky využitia umelej inteligencie pri budovaní firmy a marketingových aktivitách. Lepšie je raz vidieť, ako stokrát počuť.
  • Inšpirácie z debát popredných ľudí v SK a CZ marketingu a médií o tom, čo všetko nás ešte čaká, aké nové veci sa budeme musieť naučiť, a či je generatívna umelá inteligencia pre marketérov hrozbou, alebo novým spojencom.

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu konferencie.


Máte záujem podujatie podporiť? 

SME KONFERENCIE dávajú priestor na BRANDING – VISIBILITY – THOUGHT LEADERSHIP
Zapojte sa do obsahu konferencie ako partner – zdieľajte svoje skúsenosti – inšpirujte – potvrďte povesť experta.
Kontakt: Peter Dobrota, [email protected]


REGISTRÁCIA:
Vstup na konferenciu vrátane videozáznamu za cenu:
SPECIAL EARLY BIRD do 30. júna v hodnote 129 EUR bez DPH.
EARLY BIRD  od 1. júla do 31. augusta v hodnote 149 EUR bez DPH.
Cena od 1. septembra v hodnote 169 EUR bez DPH.

Kúpte si vstup na konferenciu Marketing Menu a BrainScale ako balíček za zvýhodnenú cenu v hodnote 229 EUR bez DPH. 


Storno podmienky:
21 – 15 dní pred podujatím = 50 % účastníckeho poplatku
14 – 7 dní pred podujatím = 80% účastníckeho poplatku
6 dní – den podujatia = 100% účastníckeho poplatku

Sociálne siete

Program

8.00 - 9.00
Registrácia účastníkov
9.00 - 9.15

Otvorenie konferencie

9.15 - 9.50

Príležitosť alebo hrozba? Čo si slovenský marketing myslí o umelej inteligencii?

Simona Mištíková, CEO, DIVINO

Zľakli sme sa umelej inteligencie? Majiteľka agentúry DIVINO odprezentuje výsledky prieskumu medzi slovenskými marketérmi a podnikateľmi.

9.50 - 10.40

Má umelá inteligencia priestor v každodennom živote performance marketéra?

Pavel Kitko, Ecommerce director, Northfinder

Dokážu nástroje využívajúce umelú inteligenciu marketérom pomôcť byť viac v obraze, robiť lepšie rozhodnutia a dosahovať lepšie výsledky?

10.40 - 11.25

Svet nespútanej predstavivosti

Ondřej Sitta, Head of Seznam Brand Studio

Dokáže algoritmus a ľudská predstavivosť fungovať spoločne a prichádzať na trh s funkčnými a nápaditými tvorivými konceptmi? Ondrej Sitta, šéf oceňovaného Seznam Brand Studia prezradí, ako skĺbiť umelú inteligenciu s natívnou reklamou, s ktorou získal medzinárodné uznanie.

11.25 - 12.25
Obed
12.25 - 13.20

Dokážeme s umelou inteligenciou poraziť hejt na internete?

Tomáš Halász, Co-Founder Trollwall

S nástupom umelej inteligencie prichádzajú opodstatnené obavy, že sa hoaxom, dezinformáciám a hejtu na internete začne dariť ešte viac. Oceňovaný fotožurnalista a spoluzakladateľ slovenského startupu TrollWall prezradí, ako chce vďaka AI spraviť z internetu prívetivejšie miesto.

13.20 - 14.15

Zmení umelá inteligencia vzťah medzi klientmi a agentúrami? (panelová diskusia)

Ako môže používanie umelej inteligencie zmeniť vzťah medzi klientskou a agentúrnou stranou? Bude využívanie umelej inteligencie plusom alebo mínusom v očiach klienta? Budú mať agentúry viac práce alebo si väčšiu časť preberú klienti pod seba?

14.15 - 14.30
Prestávka
14.30 - 15.20

Aký vplyv bude mať inteligencia na kreatívne odvetvia? (panelová diskusia)

S top odborníkmi v oblasti vývoja AI a ľudmi z biznisu sa porozprávame o tom, kam smeruje vývoj umelej inteligencie, ako rýchlo napreduje, čoho bude umelá inteligencia schopná v nasledujúcich rokoch. Vystačíme si s „oldschool“ kreativitou a nápaditosťou, alebo sa budeme musieť učiť všetko od začiatku? Povieme si aj, ktoré zamestnania sa môžu citiť ohrozené a pre ktoré príchod AI nič neznamená.

15.20 - 16.00

Dokážeme udržať AI pod kontrolou vo svete bez pravidiel?

Moderovaný rozhovor

Mali by pre AI vôbec existovať pravidlá? Má umelá inteligencia miesto v dôveryhodných médiách a inštitúciách a ako im dokáže byť nápomocná pri generovaní obsahu?

Partneri

Usporiadatelia

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME