Reality summit 2021_videozáznam

Videozáznam z konferencie Reality summit 2021

  • 09:00 - 13:00
  • 09.11.2021 - 10.11.2021
  • Hotel Saffron, Bratislava

 

Realitný trh musel podobne ako iné odvetvia zareagovať na náhle zmeny spôsobené vírusovou pandémiou. Situáciu od vlaňajška komplikuje neistý výhľad, celkový vývoj ekonomiky, ale aj prehodnocovanie na strane investorov.

Dnes si už trh postupne zvyká na „nový normál“, ktorému sa do určitej miery musia prispôsobovať všetky segmenty. Tie zároveň čelia novým výzvam, či už ide o požiadavky na zdravé a bezpečné kancelárie, flexibilitu logistických skladov, alebo o snahy o opätovné oživenie retailu. Nielen v rezidenčnom segmente sa zároveň čaká, s akými finálnymi zmenami príde nový stavebný zákon a aké bude vládne riešenie nájomného bývania. Do výstavby medzičasom preniká čoraz viac zelených trendov, téma udržateľnosti a zodpovedného developmentu, ktoré prispievajú ku kvalite života obyvateľov.

Nielen tomu, ako sa dianiu z posledných mesiacov prispôsobil trh a na čo sa musí pripraviť v nasledujúcom období, sme venovali ďalší ročník konferencie Reality Summit. Komplexný pohľad, riešenia a trendy v odvetví priblíži viacero programových blokov počas tradičného dvojdňového stretnutia developerov, stavbárov, projektantov, facility manažérov a realitných expertov.

Sociálne siete

Výstupy z konferencie

Videozáznam

Zobraziť výstup

Partneri

Usporiadateľ

Hlavný partner

Partneri

SIEA

Mediálni partneri

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME