Reality Summit 2020

Čo nové sa deje v realitnom biznise

O konferencii

Počas koronavírusovej epidémie realitný biznis a developerské projekty zamrzli podobne ako všetko navôkol. Oživenie potrvá týždne i mesiace. Znovu naštartovať výstavbu a opraviť dodávateľské reťazce nemusí byť až taký problém. Inou otázkou je pokles kúpyschopnosti a spotrebiteľskej dôvery.

Reality Summit bude analyzovať situáciu a zmeny trendov v celom sektore. Zhodnotí, ako kríza zasiahla stavebníctvo, development i trh s realitami a naznačí východiská z aktuálnej situácie. To všetko počas dvoch dní na jednom mieste, pričom účastníci si budú môcť vyberať z pestrej ponuky prednášok a diskusií na témy, ktoré ich najviac zaujímajú.

Sociálne siete

Partneri

Usporiadateľ

Mediálni partneri

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME