People Business Summit 2023

Future of Work – Slovensko 2023

 

Ani nie tak dávno, čo všetci hovorili o tom, ako bude budúcnosť práce úplne digitálna. Dnes sa stal digitál novou normou – firmy na celom svete sú nútené úplne sa transformovať a digitalizovať. Podľa globálnych výskumov Society for Human Resource Management sa takmer tri štvrtiny zamestnávateľov snaží prispôsobiť práci na diaľku. Stretávajú sa pritom s novými výzvami – takmer dve tretiny firiem musia riešiť problém, ako udržať morálku zamestnancov a viac ako tretina zápasí s poklesom firemnej kultúry.

Konferencia People Business Summit ponúkne odpovede na otázky, aké miesto má HR v digitálnej transformácii firiem – kde sú riziká a hlavné príležitosti nových trendov. Venovať sa budeme aj recruitmentu a hľadaniu talentov, aké prístupy zvoliť v novej situácii. Povieme si tiež, ako správne uchopiť innovative leadership, teda očakávanú zmenu prístupu a správania našich lídrov. Prinesieme vám zaujímavých top manažérov, ktorí sa podelia o svoj vlastný pohľad, skúsenosti, ale aj to, čo sa im nepodarilo a čo naopak zafungovalo.

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu konferencie.


REGISTRÁCIA:
Využite možnosť zúčastniť sa konferencie za zvýhodnenú cenu EARLY BIRD, ktorá platí do konca januára.

Účastnícky poplatok do 31. januára 2023:
– s videozáznamom pre členov HRcomm – 219 EUR bez DPH
– s videozáznamom pre nečlenov – 239 EUR bez DPH

Účastnícky poplatok od 1. februára 2023:
– s videozáznamom pre členov HRcomm – 239 EUR bez DPH
– s videozáznamom pre nečlenov – 279 EUR bez DPH


Storno podmienky:
21 – 15 dní pred podujatím = 50 % účastníckeho poplatku
14 – 7 dní pred podujatím = 80% účastníckeho poplatku
6 dní – den podujatia = 100% účastníckeho poplatku

Sociálne siete

Partneri

Odborný garant

Mediálni partneri

Organizačný garant

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME