Leadership summit 2022_videozáznam

Ako uspieť v ťažkých časoch vojny i novej postcovidovej reality

  • 09:00 - 16:00
  • 29.09.2022
  • Einpark, Bratislava

 

Najväčší šok z úplne nového a dovtedy nepoznaného nebezpečenstva v podobe nástupu pandémie koronakrízy už ustal. Firmy i ich lídri sa naučili žiť s testovaním i častejšími absenciami zamestnancov. No tak ako koronakríza opadáva vyvstávajú pred podnikmi nové výzvy. Na výkyvy cien energií, surovín či prepravných služieb sú síce zvyknuté no teraz k ním dochádza v nebývalom rozsahu. A to sa treba vysporiadať aj s návratom nedostatku pracovných síl. Prvý covidový šok túto výzvu vymazal iba na krátky čas.
Navyše celý svet zasiahlo ešte väčšie nebezpečenstvo – ruský útok na susediacu Ukrajinu. Ten mimo rizika rozšírenia vojny aj do iných krajín biznis zasahuje aj ďalším zvyšovaním cien no rovnako sa Slovenku núka aj doplnenie chýbajúcich pracovníkov utečencami z Ukrajiny.
Silní lídri čo vedia podniky udržať na rastovej krivke aj v náročnejších časoch sú tak pre firmy teraz ešte dôležitejší ako inokedy.
Na tohtoročnom summite predstavili svoje skúsenosti i overené pracovné postupy viacerí z nich.


 

Videozáznam z konferencie si môžete zakúpiť v cene 75 € bez DPH, stačí poslať objednávku na adresu: [email protected].

Sociálne siete

Výstupy z konferencie

Videozáznam z konferencie

Zobraziť výstup

Partneri

Partner

Odborný partner

Mediálni partneri

Usporiadateľ

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME