Komunikátori budúcnosti

Nové praktické zručnosti, ktoré potrebujem vedieť

 

VYPREDANÉ!

Ďakujeme účastníkom za veľký záujem o naše podujatie. Vypredali sme všetky voľné miesta priamo v hoteli. Aby ste neprišli o zaujímavý obsah a možnosť pýtať sa spíkrov na všetko čo vás zaujíma, pripravili sme pre vás ONLINE STREAM za zvýhodnenú cenu.


V dynamicky sa meniacom mediálnom svete je nevyhnutné byť vždy o krok vpred. Ale ako to dosiahnuť? Ktoré zručnosti sú nevyhnutné pre moderného komunikátora? Čaká vás nielen diskusia o trendoch a novinkách v oblasti PR, ale hlavne zdieľanie praktických návodov a skúseností.

Povieme si ako využiť média, ako nastaviť spoluprácu s influencermi, ako na podcasty a realizáciu kreatívnych PR kampaní. Konferencia poskytuje unikátnu platformu pre networking s uznávanými osobnosťami v oblasti PR. Pridajte sa k nám a buďte pripravení na výzvy budúcnosti!

Témy:

📍 AI v PR: Umelá inteligencia nie je iba technologickou vychytávkou, ale predovšetkým užitočným nástrojom. Ako integrovať AI do vašej PR stratégie?

📍 Dáta v komunikácii: Využitie dát na zlepšenie komunikácie a návrh efektívnejších kampaní je dnes nutnosťou. Experti vám ukážu, ako dáta správne čítať a využívať vo váš prospech.

📍 Agentúra verzus inhouse PR tím: Ktorý variant je pre vašu firmu vhodnejší? Pozrieme sa na výhody a nevýhody oboch prístupov z rôznych uhlov pohľadu.

📍 Krízová komunikácia: Na čo sa dá pripraviť, s akými scenármi treba počítať a čo najhoršie sa môže stať.

📍 PR v internej komunikácii: Prečo je interná komunikácia často podceňovaná a ako môžeme efektívne prispieť k jej zlepšeniu?

Sociálne siete

Video záznam z konferencie

Pozrite si záznam z celej konferencie

Zobraziť výstup

Program

8.00 – 9.00
Registrácia účastníkov
9.00 – 10.30

Konferenciu moderuje

TRADIČNÉ PR 2024

"Ako SME postavili celú PR komunikáciu na brand lovers“

Prednáška o chrbtovej kosti nášho brandu - najlojálnejších používateľoch. Ako sme do kampane zapojili vyše 600 predplatiteľov, zorganizovali casting a obsadili ich do našej reklamy a tak zásadne zvýšili lojalitu všetkých našich predplatiteľov.

ESG výzva, alebo pos trach nových analytických tabuliek

Pavel Vlček

predseda výkonného výboru asociácie PR Klub a člen Rady vlády pro udržateľný rozvoj Českej republiky

Komunikační experti

Komunikácia zažíva revolučné zmeny. Nástup AI mení spôsob, akým pracujeme, vlastné kanály odsúvajú tradičné média. Aký to má vplyv na efektivitu komunikácie a jej meranie? A aký vplyv majú nové kanály na krízovú komunikáciu? O tom, ako bude vyzerať komunikácia v budúcnosti budú diskutovať skúsení komunikátori z radov firiem, verejnej správy a agentúr.

10.30 – 10.45
Prestávka
10.45 – 11.10
11.10 – 11.35

Praktické využitie AI v PR a copywrittingu

11.35 – 12.00

AI v analytike a v monitoringu

Pre moderných komunikátorov je dnes kľúčové skracovať reakčný čas a zároveň vyhodnocovať kvalitné dáta, na základe ktorých môžu optimalizovať svoje stratégie. Predstavíme si ako sa pomocou media inteligence dá spojiť monitoring médií s hĺbkovou analýzou dát a publikačnou platformou na komunikáciu s novinármi.

12.00 – 12.25

Ako urobiť z krízovej komunikácie pozitívne PR alebo príklady z cestovného ruchu

Či už riešite krízovku vo firme alebo organizácii, môžete na ňu nielen trénovať a mať pripravené procesy, čo vám pomôžu, keď príde, ale hlavne sa pokúsiť myslieť "out of the box". Nájsť na riešení situácie aj klady, predať vašu reakciu alebo sa snažiť z pôvodnej negatívnej veci ukázať verejnosti prípadné pozitíva.

12.25 – 13.05

Influenceri naprieč sieťami

Peter Strcula

Founder & CEO

Blue Max

Miriam Kalisová

moderátorka, podnikateľka

13.05 – 14.00
Obed
14.00 – 14.55

KAMPANE S VYUŽITÍM NOVÝCH FORMÁTOV

PR v podcastoch (panelová diskusia)

Janolytik – nový digitálny formát, ktorý prináša výsledky

Katarína Ragáčová

senior PR špecialista

Slovenská sporiteľňa

15.00 – 15.45

PR KAMPANE NA ZAMESTNANCA

Náborová kampaň BORY Nemocnica

Jana Palenčárová

HR riaditeľka

Nemocnica Bory

Alex Briffa

Marketing Lead

Nemocnica Bory

Sťahovanie do nových priestorov – kompletné inšpirácie

15.45– 16.00
Networking

Partneri

Odborní partneri

Partner

Mediálni partneri

Usporiadateľ

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

PARKOVANIE
Účastníci konferencie môžu parkovať v hotelovej garáži (3 eur/h alebo 20 eur/deň) | na vonkajšom hotelovom parkovisku (2 eur/h alebo 10 eur/deň) | v okolí hotela v nákupnom centre Avion alebo Ikea.
UBYTOVANIE
Kontakt: Edita Fülöpová | M. +421 914 328 801 | [email protected]

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME