Healthcare summit 2022_videozáznam

Nedovoľme, aby neistota rozložila náš zdravotný systém

 

Rok 2021 mal slovenskému zdravotníctvu priniesť veľké rozvojové impulzy. Schválená optimalizácia siete nemocníc uvoľnila priestor pre Plán obnovy i veľké očakávania, že veci sa po dlhom čase rýchlo pohnú dopredu. Lenže potom sa to začalo zadrhávať a nik nevie racionálne vysvetliť, prečo. Výsledkom je rozpačitý pocit, že kráčame do neistej budúcnosti.
Neistota je slovo, ktoré začína najlepšie vystihovať situáciu v slovenskom zdravotníctve. V neistote žijú nemocnice, zdravotné poisťovne, lekári a sestry, pacienti a dokonca aj sám minister Vladimír Lengvarský. Dlho nepotrvá a tento pocit sa môže premeniť na apatiu alebo naopak vzdor, ku ktorému najmä zdravotníci už nemajú ďaleko.
Nič z toho si ale nemôžeme dovoliť. Ideme do rozhodujúcich mesiacov, kedy sa ukáže, či sme schopní využiť historickú príležitosť. Bude vyžadovať líderstvo, politické aj manažérske, spoluprácu i vieru v naše schopnosti.
Konferencia je platformou, ktorá združí všetkých, ktorí sú pripravení prispieť svojou profesionalitou, odbornosťou i humanizmom. A zároveň sú odhodlaní bojovať s amaterizmom, ktorý sa neustále vynára nevedno odkiaľ a má na zdravotníctvo stále silný vplyv.

Pokiaľ ste konferenciu nestihli a máte záujem o videozáznam, môžete si ho zakúpiť za cenu 139 € bez DPH.

Sociálne siete

Výstupy z konferencie

Videozáznam

Zobraziť výstup

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME