General English

Priama komunikačná metóda

  • 15:00 - 16:00
  • 06.04.2020 - 30.06.2020
  • SME konferencie, Bratislava

O konferencii

Jazykové znalosti sú dnes základným predpokladom získania dobrého zamestnania. Ich zlepšovanie si vyžaduje celoživotné vzdelávanie. Nájdite si dve hodiny týždenne pre seba a posuňte svoju angličtinu o level vyššie. Pri tomto kurze nebudete musieť dochádzať do žiadnej školy. Absolvujete ho z pohodlia domova alebo kancelárie online cez SKYPE.

Denník SME v spolupráci s jazykovou školou Volis Academy pre vás pripravil kurz General English – priamu komunikačnú metódu, ktorý bude prebiehať v skupine max. 10 účastníkov.

Výučba Callanovou metódou znamená štúdium najefektívnejšou metódou na výučbu anglického jazyka, najmä ak s angličtinou začínate, prípadne ste v počiatkoch, prípadne ešte ste si neistý pri samotnej konverzácii.  Budete sa učiť slovnú zásobu po malých skupinách slov, ktoré lektor hneď použije v otázkach a vy v odpovediach – takto si prirodzene a efektívne osvojíte novú slovnú zásobu a gramatiku. Súčasťou metódy je časté opakovanie prebratej látky, či už priamo opakovaním rovnakého materiálu na konci hodiny (a na začiatku ďalšej) alebo používaním už naučenej slovnej zásoby a gramatiky v neskorších otázkach, vďaka čomu si výrazy oveľa ľahšie zapamätáte a je potrebné minimum domácej prípravy. Callanova metóda je vhodná najmä na online výučbu, keďže ťažisko je na hovorené slovo, bez potreby písania a  aktívneho písomného prejavu počas hodiny.

Kurzy budú prebiehať vždy v pondelok a stredu v čase od 15.00 – 16.00 h. Pre ich úspešné absolvovanie potrebujete stabilné pripojenie na internet a miestnosť, kde vás nebude nikto rušiť.

Pred začiatkom kurzu vám zašleme online test, na základe ktorého vás budeme vedieť zaradiť do skupiny.

Cena kurzu:

10 vyučovacích hodín – 70 EUR s DPH

20 vyučovacích hodín (15 % zľavou) – 120 EUR s DPH

Ako bude kurz prebiehať:

Kurz bude prebiehať cez aplikáciu/program  SKYPE v reálnom čase naživo, to znamená, že prebieha v konkrétny dátum a čas . Je potrebný prístup na internet, počítač alebo telefón s kamerou a mikrofónom.

Čo potrebujete na SKYPE

 Ako ho používať na výučbu

  • Po vytvorení účtu pošlite email, tel. číslo alebo meno, ktoré ste použili pri registrácii, na nina.dzedzinova@petitpress.sk, aby sme sa s vami vedeli spojiť.
  • Pred prvou Skype hodinou vás budeme kontaktovať z jedného našich Skype profilov. Príde vám žiadosť o pridanie do kontaktov. Stlačte tlačidlo „Prijať“.
  • Keď na tlačidlo kliknete lektor sa s vami môže spojiť a v čase výučby začne video hovor. Stlačte prvé zelené tlačidlo (video) na prijatie hovoru a hodina môže začať.

Odporúčania

  • Pred hodinou si overte fungovanie svojho mikrofónu, slúchadiel i kamery – medzi kontaktmi máte Echo/Sound test service – keď zavoláte vidíte sa na kamere a po oznámení môžete povedať pár slov, ak ste počuli oznámenie aj svoje vlastné slová bez problémov ste pripravený na výučbu.
  • Ak je to možné majte pri výučbe zapnutú kameru – lektor pracuje i s vašou mimikou, na základe ktorej vie ľahšie odhadnúť či potrebuje niečo zopakovať, prípadne dovysvetliť.
  • Lektori budú (najmä pri konverzačných hodinách) využívať i chat, kde môže písať nové slová alebo frázy, ale na to vždy upozornia.

V prípade problému s pripojením nás kontaktujte na: nina.dzedzinova@petitpress.sk

Sociálne siete

Info o jazykovej škole

Partneri

Usporiadateľ

Odborný garant

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME