English Conversation

Zlepšite si svoje jazykové zručnosti

  • 15:00 - 16:00
  • 07.04.2020 - 30.06.2020
  • SME konferencie, Bratislava

O konferencii

Jazykové znalosti sú dnes základným predpokladom získania dobrého zamestnania. Ich zlepšovanie si vyžaduje celoživotné vzdelávanie. Nájdite si dve hodiny týždenne pre seba a posuňte svoju angličtinu o level vyššie. Pri tomto kurze nebudete musieť dochádzať do žiadnej školy. Absolvujete ho z pohodlia domova alebo kancelárie online cez SKYPE.

Denník SME v spolupráci s jazykovou školou Volis Academy pre vás pripravil konverzačné hodiny angličtiny, ktoré budú prebiehať v skupine max. 10 účastníkov na vopred stanovené témy. Tému – materiál obsahujúci krátky aktuálny článok, pripravené otázky lektora a slovnú zásobu, vám pošleme na e-mailovú adresu vždy deň pred konaním hodiny, aby ste sa mohli na hodinu pripraviť.

Samotná hodina konverzácie začína brainstormingom na danú tému – účastníci sa ako skupina snažia, s lektorovou pomocou a nabádaním, nazbierať slovnú zásobu potrebnú na danú hodinu konverzácie. Lektor sa pýta vopred pripravené otázky a podnecuje konverzáciu, nielen s konkrétnym účastníkom, ale i medzi účastníkmi navzájom. Nabáda účastníkov k používaniu nových výrazov, opravuje ich gramatické a výslovnostné chyby, no najmä podnecuje živú a zaujímavú konverzáciu na danú tému, aby sa účastníci vžili do anglicky-hovoriaceho prostredia.

Kurzy budú prebiehať vždy v utorok a štvrtok v čase od 15.00 – 16.00 h. Pre ich úspešné absolvovanie potrebujete stabilné pripojenie na internet a miestnosť, kde vás nebude nikto rušiť.

Pred začiatkom kurzu vám zašleme online test, na základe ktorého vás budeme vedieť zaradiť do skupiny.

Cena kurzu:

10 vyučovacích hodín – 70 EUR s DPH

20 vyučovacích hodín (15 % zľavou) – 120 EUR s DPH

Ako bude kurz prebiehať:

Kurz bude prebiehať cez aplikáciu/program  SKYPE v reálnom čase naživo, to znamená, že prebieha v konkrétny dátum a čas . Je potrebný prístup na internet, počítač alebo telefón s kamerou a mikrofónom.

Čo potrebujete na SKYPE

 Ako ho používať na výučbu

  • Po vytvorení účtu pošlite email, tel. číslo alebo meno, ktoré ste použili pri registrácii, na nina.dzedzinova@petitpress.sk, aby sme sa s vami vedeli spojiť.
  • Pred prvou Skype hodinou vás budeme kontaktovať z jedného našich Skype profilov. Príde vám žiadosť o pridanie do kontaktov. Stlačte tlačidlo „Prijať“.
  • Keď na tlačidlo kliknete lektor sa s vami môže spojiť a v čase výučby začne video hovor. Stlačte prvé zelené tlačidlo (video) na prijatie hovoru a hodina môže začať.

Odporúčania

  • Pred hodinou si overte fungovanie svojho mikrofónu, slúchadiel i kamery – medzi kontaktmi máte Echo/Sound test service – keď zavoláte vidíte sa na kamere a po oznámení môžete povedať pár slov, ak ste počuli oznámenie aj svoje vlastné slová bez problémov ste pripravený na výučbu.
  • Ak je to možné majte pri výučbe zapnutú kameru – lektor pracuje i s vašou mimikou, na základe ktorej vie ľahšie odhadnúť či potrebuje niečo zopakovať, prípadne dovysvetliť.
  • Lektori budú (najmä pri konverzačných hodinách) využívať i chat, kde môže písať nové slová alebo frázy, ale na to vždy upozornia.

V prípade problému s pripojením nás kontaktujte na: nina.dzedzinova@petitpress.sk

Sociálne siete

Info o jazykovej škole

Partneri

Usporiadateľ

Odborný garant

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME