Business English

Obohaťte svoje znalosti v oblasti obchodu a podnikania

  • 08:00 - 09:00
  • 07.04.2020 - 30.06.2020
  • SME konferencie, Bratislava

O konferencii

Jazykové znalosti sú dnes základným predpokladom získania dobrého zamestnania. Ich zlepšovanie si vyžaduje celoživotné vzdelávanie. Nájdite si dve hodiny týždenne pre seba a posuňte svoju angličtinu o level vyššie. Pri tomto kurze nebudete musieť dochádzať do žiadnej školy. Absolvujete ho z pohodlia domova alebo kancelárie online cez SKYPE.

Denník SME v spolupráci s jazykovou školou Volis Academy pre vás pripravil kurz Business English, ktorý bude prebiehať v skupine max. 10 účastníkov.

Kurz Business English je určený pre študentov, ktorí majú základy anglického jazyka zvládnuté a sú približne na rovnakej znalostnej úrovni anglického jazyka. Vedia konverzovať základné témy, potrebujú však nabrať istotu v oblasti obchodnej angličtiny, ktorá je dnes dennou súčasťou pracovného života väčšiny firiem. V rámci hodín sa výuka koncentruje na marketing, financie, obchodnú terminológiu, emailovanie, telefonovanie, vedenie rokovania, efektívnu prezentáciu a iné témy dennodenného pracovného života v businesse. Počas hodín študenti pracujú s článkami priamo z Financial Times alebo inej anglosaskej tlače a médií, počúvajú zvukové stopy ľudí pracujúcich v obore, často expertov, a riešia zaujímavé modelové situácie z pracovného prostredia. Vďaka týmto prvkom je výučba Business English silným pomocníkom v pracovnom svete najmä medzi medzinárodnými korporáciami, kde je angličtina samozrejmosťou.

Materiály

Každý kurz obsahuje 10+14 tematicky zameraných kapitol, ktoré obsahujú diskusiu na danú tému, slovnú zásobu, autentické zvukové stopy, články z tlače gramatické okienko, množstvo cvičení a na záver „case study“, kedy študenti ako skupina riešia reálny pracovný problém.

Kurzy budú prebiehať vždy v utorok a štvrtok v čase od 8.00 – 9.00 h. Pre ich úspešné absolvovanie potrebujete stabilné pripojenie na internet a miestnosť, kde vás nebude nikto rušiť.

Pred začiatkom kurzu vám zašleme online test, na základe ktorého vás budeme vedieť zaradiť do skupiny.

Cena kurzu:

10 vyučovacích hodín – 70 EUR s DPH

20 vyučovacích hodín (15 % zľavou) – 120 EUR s DPH

Ako bude kurz prebiehať:

Kurz bude prebiehať cez aplikáciu/program  SKYPE v reálnom čase naživo, to znamená, že prebieha v konkrétny dátum a čas . Je potrebný prístup na internet, počítač alebo telefón s kamerou a mikrofónom.

Čo potrebujete na SKYPE

 Ako ho používať na výučbu

  • Po vytvorení účtu pošlite email, tel. číslo alebo meno, ktoré ste použili pri registrácii, na nina.dzedzinova@petitpress.sk, aby sme sa s vami vedeli spojiť.
  • Pred prvou Skype hodinou vás budeme kontaktovať z jedného našich Skype profilov. Príde vám žiadosť o pridanie do kontaktov. Stlačte tlačidlo „Prijať“.
  • Keď na tlačidlo kliknete lektor sa s vami môže spojiť a v čase výučby začne video hovor. Stlačte prvé zelené tlačidlo (video) na prijatie hovoru a hodina môže začať.

Odporúčania

  • Pred hodinou si overte fungovanie svojho mikrofónu, slúchadiel i kamery – medzi kontaktmi máte Echo/Sound test service – keď zavoláte vidíte sa na kamere a po oznámení môžete povedať pár slov, ak ste počuli oznámenie aj svoje vlastné slová bez problémov ste pripravený na výučbu.
  • Ak je to možné majte pri výučbe zapnutú kameru – lektor pracuje i s vašou mimikou, na základe ktorej vie ľahšie odhadnúť či potrebuje niečo zopakovať, prípadne dovysvetliť.
  • Lektori budú (najmä pri konverzačných hodinách) využívať i chat, kde môže písať nové slová alebo frázy, ale na to vždy upozornia.

V prípade problému s pripojením nás kontaktujte na: nina.dzedzinova@petitpress.sk

Sociálne siete

Info o jazykovej škole

Partneri

Usporiadateľ

Odborný garant

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME