Balíčky vstupov na SME konferencie 2023

Investujte do vzdelávania vašich zamestnancov

  • 08:00 - 23:00
  • 20.10.2022 - 01.03.2023
  • SME konferencie, Bratislava

 

V treťom roku existencie SME konferencií sme pre vás pripravili opäť špeciálne balíčky na účastnícke vstupy na naše konferencie. Máte jedinečnú možnosť urobiť si svoj vlastný mix účastníckych vstupov na plánované odborné konferencie. Vybrať si môžete účasť z rôznych obsahových segmentov. Investujte do vzdelávania zamestnancov a ponúknite im benefit vo forme vstupov na SME konferencie 2023.


AKO UROBIŤ SVOJ MIX?

Princíp je jednoduchý. Spolu si môžete čerpať deväť účastníckych vstupov z jedného balíka v priebehu roku 2023. Kombináciu jednotlivých konferencií si zvoľte podľa potrieb vašej firmy a požiadaviek zamestnancov na vzdelávanie. Tri týždne pred danou konferenciou nám pošlete údaje účastníka za vašu firmu, ktorého by ste si želali prihlásiť. Počas roka si môžete vstupy presúvať aj na iné konferencie, pokiaľ sa zmenia vaše požiadavky na vzdelávanie. Jediné, čo je potrebné dodržať je vyčerpaný počet vstupov v rámci balíčka, tj. deväť.


CENA od 1. 2. 2023:
9 vstupov s videozáznamom v hodnote 2.199 € bez DPH


Z ČOHO SI MÔŽETE VYBRAŤ?

Harmonogram SME KONFERENCIE 2023/pdf.

Ak by ste mali záujem o partnerstvo na SME konferenciách, fórach či diskusiách, kontaktuje nás na [email protected]. Radi vám pripravíme ponuku na mieru.

Storno podmienky:
21 – 15 dní pred podujatím = 50 % účastníckeho poplatku
14 – 7 dní pred podujatím = 80% účastníckeho poplatku
6 dní – den podujatia = 100% účastníckeho poplatku
Naše diskusie nájdete aj na SME – YouTube

Sociálne siete

Partneri

Mediálni partneri

Usporiadateľ

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME