Ako byť úspešný na LinkedIne

Vedeli ste, že LinkedIn používa už vyše 660 miliónov používateľov?

O konferencii

LinkedIn už nie je len nástroj pre HR oddelenie, ale aj pre marketérov a sales manažérov. Vedeli ste, že LinkedIn používa už vyše 660 miliónov používateľov vo viac ako 200 krajinách? Toto číslo stále rastie. Prvých 100 miliónov používateľov táto sociálna sieť dosiahla do 7 rokov od jej vzniku. Okrem osobných profilov tu nájdeme tiež viac ako 30 miliónov firemných profilov. Samozrejme, aj na Slovensku je LinkedIn trendy a využíva ho viac ako 570-tisíc Slovákov a Sloveniek. Misiou LinkedInu je spájať profesionálov z biznisu, aby boli viac produktívni a úspešní.

V našej Digitálnej akadémii sa pozrieme na LinkedIn z dvoch uhlov pohľadu, a to z pohľadu marketingu a tiež z pohľadu HR. Budeme diskutovať o pozitívach a prínosoch tejto sociálnej siete pre biznis a pre vašu firmu. Dozviete sa zaujímavé štatistiky o používateľoch LinkedInu zo SR a ČR. Podľa štatistík je typickým používateľom na Slovensku 35-ročný muž z Bratislavy, ktorý má vysokoškolské vzdelanie…

Vysvetlíme si, ako správne vyplniť osobný a firemný LinkedIn profil a tiež akých chýb by ste sa vo vašich profiloch mali vyvarovať.

V druhej časti Digitálnej akadémie nadviažeme na tému a pozrieme sa na ňu z pohľadu HR špecialistu a headhuntera. Povieme si, ako dokáže LinkedIn pomáhať pri výbere zamestnancov. Čo všetko sa personalista dokáže dozvedieť o danom uchádzačovi. S akými  najčastejšími chybami v profiloch sa personalisti v praxi stretávajú.

DISKUTOVAŤ BUDEME NA TÉMY:

  • Kto je typický používateľ LinkedInu v SR a ČR
  • Ako správne vyplniť svoj osobný „All Star“ LinkedIn profil
  • Ako správne vyplniť firemný LinkedIn profil
  • Ako urobiť zo svojho LinkedIn profilu generátor nových zákaziek
  • Ako zacieliť a zasiahnuť správnu cieľovú skupinu
  • Aké reklamné formáty na LinkedIne fungujú na základe úspešných case studies
  • Prečo je LinkedIn najlepším priateľom aj najhorším nepriateľom recruiterov aj uchádzačov o zamestnanie
  • Ako LinkedIn v malých dávkach pomôže obom

Sociálne siete

Partneri

Usporiadateľ

Odborný garant

Mediálni partneri

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME