ZMENA TERMÍNOV

Bližšie informácie

  • 00:00 - 00:00
  • 18.03.2020 - 30.06.2020
  • SME konferencie, Bratislava

O konferencii

Vážení klienti, milí priatelia,

prežívame zložité obdobie, ale veríme, že aj túto nečakanú skúšku spoločne zvládneme. Hoci sa situácia rýchlo mení, je jasné, že v budúcich mesiacoch sa všetci sústredíme len na životne dôležité priority. Konferencie, ktoré sme plánovali do konca júna tohto roka, preto presúvame na priaznivejšie obdobie.

Zachováme všetky avizované podujatia a vynútenú prestávku využijeme na prípravu nových, aby sme Vám – hneď ako to bude možné – priniesli ďalšie aktuálne témy. Hľadáme aj nové formáty, pretože užitočné informácie chceme dostať ku každému, kto bude mať potrebu a záujem. Veríme, že aj vďaka výmene skúseností a dobrých riešení sa nám podarí, po odznení pandémie, čo najskôr vrátiť do normálnych koľají.

Sledujte, prosím, našu webovú stránku, kde budeme témy a termíny priebežne aktualizovať.

Tešíme sa na stretnutia s Vami.

Tím SME konferencií

Sociálne siete

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME