Zdolaj Kysuce, zasadíš strom

Spoznaj Kysuce, nájdi si nových priateľov, vyhraj medailu a zabojuj o lukratívnu cenu

  • 00:00 - 00:00
  • 15.09.2021 - 30.11.2021
  • Kysuce, Slovensko

 

Spoznaj Kysuce, nájdi si nových priateľov, vyhraj medailu a zabojuj o lukratívnu cenu. Ako na to? Zapoj sa do výzvy Zdolaj Kysuce a v termíne od 15.9. do 30.11.2021 doby šesť kysuckých vrcholov.

Odmena pre teba

V prvom rade zistíš, že aj malebné Kysuce majú čo ponúknuť. Pošleme ti pamätnú medailu s logom podujatia Zdolaj Kysuce a zároveň budeš v hre o zaujímavé ceny.

Prispeješ na dobrú vec. Výťažok z registračných poplatkov vďaka našim sponzorom zdvojnásobíme a celú sumu využijeme na výsadbu stromčekov v regióne Kysúc.

Ktoré vrcholy musíš zdolať

Veľká Rača (1236 m n. m.), Veľký Javorník (1072 m n. m.), Veľký Polom (1067 m n. m.), Ľadonhora (999 m n. m.), Javorské (860 m n. m.), Kalinový vrch (816 m n.m.).

Pravidlá

Zdolaj všetkých šesť vrcholov, odfoť sa a nahraj fotku do svojho profilu na webe www.mykysuce.sk – sekcia Zdolaj Kysuce.

Vrcholy nie je možné zamieňať za iné. Nie je možné použiť fotku z minulosti. Je na tebe, či si seriózny a výzvu Zdolaj Kysuce absolvuješ naozaj poctivo.

Výsadba stromov

Prebehne počas jesene v regióne Kysúc. O výsadbe budeme včas informovať. Budeme radi, ak nám prídeš pomôcť.


Registračný poplatok

5 EUR

ZAREGISTRUJ SA

 

Bližšie informácie:

Andrea Papšová, 0905 359 754,  andrea.papsova@petitpress.sk

Veronika Tkáčová, 0905 570 847, veronika.tkacova@petitpress.sk

Radoslav Blažek , 0902 151 151, radoslav.blazek@petitpress.sk

 

 

Sociálne siete

Partneri

Usporiadateľ

Spoluorganizátori

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME