Megatrendy na rok 2020 – VIDEO & PODCAST MARKETING

Ako monitorovať a analyzovať analytiku na YouTube a LinkedIn?

O konferencii

V roku 2020 sa odhaduje, že video bude tvoriť až 80 % svetovej internetovej návštevnosti, čo nemôže nechať pokojným žiadneho úspešného marketéra. Preto by mal v roku 2020 na video kontent alokovať viac peňazí ako roky predtým. Tri milióny Slovákov a Sloveniek si pozrú 1 miliardu videí mesačne. Ako participuje vaša firma na tomto trende? Ak si hovoríte, že video je len pre mladých, ste na omyle, video na Slovensku pozerajú vaši potenciálni klienti v každom veku. Už včera bolo neskoro a video by malo byť súčasťou každej online marketingovej stratégie firmy.

Na Digitálnej akadémii si ukážeme exkluzívne a najaktuálnejšie čísla a štatistiky o videu. Oboznámime sa s reklamnými formátmi, ktorými môžeme komunikovať na YouTube a využiť tak vytvorené video naplno. Inšpirujeme vás prípadovými štúdiami slovenských firiem a dokážeme vám, že video funguje.

Jedným z megatredov je určite video na Facebooku a v neposlednom rade aj LinkedIn, ktorý nám tiež umožňuje šíriť video obsah. Vysvetlíme si, aké výhody nám poskytujú tieto sociálne siete pri publikovaní videa. Neostaneme opäť iba pri slovách a reálne výsledky si ukážeme na prípadových štúdiách.

Najväčšou pridanou hodnotou budú tipy a triky, ktoré by ste mali vo videu zohľadniť, aby bolo úspešné.

Druhá časť Digitálnej akadémie sa bude bližšie venovať podcastom a ako využiť ich reklamný priestor, ktorý ponúkajú. Konkrétnejšie sa pobavíme o tom, akú reklamu v podcastoch na SME.sk máte k dispozícii. Aká cieľová skupina poslucháčov podcasty počúva a ukážeme si aj pár úspešných kampaní spracovaných v prípadových štúdiách a reálnych ukážkach spoluprác s klientmi.

Budeme diskutovať aj o marketingovej a brandovej hodnote takejto reklamy.

DISKUTOVAŤ BUDEME NA TÉMY:

  • Ako získať viac klientov vďaka videu na YouTube, LinkedIne a Facebooku?
  • Ako spraviť YouTube kanál, ktorý zaujme?
  • Ako monitorovať a analyzovať analytiku na YouTube a LinkedIn?
  • Aké reklamné formáty fungujú pri jednotlivých fázach nákupného správania?

Sociálne siete

Partneri

Usporiadateľ

Odborný garant

Mediálni partneri

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME