Leadership summit 2023

So silnými lídrami a inováciami vieme rásť aj v náročných časoch

 

Ceny energií po poklese už nie sú až na tak nerozumných vysokých úrovniach ako vlani, no inflácia i bankové úroky sú stále vysoké a Rusko ďalej útočí na Ukrajinu. Nebývalo ťažké výzvy stoja pred biznisom aj naďalej. O tom ako si s nimi môžu čo najlepšie poradiť lídri firiem a ako im s tým môže naozaj rozumne pomôcť štát budeme hovoriť na ďalšom ročníku SME konferencie.

AKO ZVLÁDNUŤ REŠTART A AKO S NÍM VIE POMÔCŤ AJ ŠTÁT

Ako Slovensko vlastne vytrápili nakopené krízy z posledných vyše troch rokov keď postupne sa ekonomika musela vysporiadať s covidom, veľkým zdražovaním i útokmi Ruska na Ukrajinu. Oslabili či naopak posilnili tieto nové výzvy domáce firmy i národnú ekonomiku? Ako naskočiť na nový rast? Aké najhorúcejšie úlohy  stoja pred lídrami podnikov a aj pred ekonómami riadiacimi národné hospodárstvo? Kde vidia lídri tie najväčšie šance na nový rast, a aj ako sa sami vedia čo najlepšie vysporiadať so zvýšeným náporom práce a stresu.

POČAS KRÍZ FIRMY POTREBUJÚ INOVOVAŤ EŠTE AKTÍVNEJŠIE AKO INOKEDY

Potreba inovovania biznisu nebola nikdy tak potrebná ako po ťažkých krízach, ktoré nasledovali hneď za sebou. Zákazníkov treba osloviť v čase priškrtených finančných tokov novou zaujímavou ponukou. Navyše Slovensko má z eurofondov na inovácie teraz k dispozícii nebývalo veľké sumy. Ako to všetko zladiť do dobre fungujúceho a prínosného celku?

VIAC ŽIEN V TOP MANAŽMENTOCH: AKO SA NA TO ODHODLAŤ A AKO TO MÔŽE FIRMU POSILNIŤ

To, že ženy prinášajú do mužských pracovných kolektívov viac pokoja a rozvahy už pochopili viaceré firmy, no ich zastúpenie v top manažmentoch je stále nižšie. Ako dostať do vedenia slovenských firiem viac žien a aké môžu byť ich prínosy pre slovenský biznis?

ROZHOVOR S INŠPIRATÍVNOU OSOBNOSŤOU SLOVENSKÉHO BIZNISU

Braňo Vargic, investor, CEO a bývalý manažér z finančného sektora s bohatými skúsenosťami zo slovenského, ázijského aj amerického biznisu (Home Credit Vietnam, Phu Hung Life Insurance, Ree-Pay , Cartsyde, jobangels.com)

Spíkri

  • Ján Kučeravý, generálny riaditeľ Nexis Fibers
  • Ľuboš Lopatka, generálny riaditeľ Nemocnice Bory
  • Beata Balogová, šéfredaktorka SME
  • Beáta Babačová, Diverzity Manager Slovenskej sporiteľne
  • Miroslava Rychtárechová, Head of Country People Operation manager Tesco
  • Monika Červenáková, HR Dôvera
  • Braňo Vargic, investor, CEO a bývalý manažér z finančného sektora s bohatými skúsenosťami zo slovenského, ázijského aj amerického biznisu (Home Credit Vietnam, Phu Hung Life Insurance, Ree-Pay , Cartsyde, jobangels.com)

Sociálne siete

PARTNERSTVO

BRANDING

Máte záujem podujatie podporiť a zapojiť sa do obsahu?

Partneri

Usporiadateľ

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME