Leadership Summit 2020

Firma je taká silná, akí silní sú jej lídri

O konferencii

Všetci sme tušili, že nasledujúca dekáda bude nestála a plná neočakávaných zvratov ako žiadne iné desaťročie predtým. Ale vírusová pandémia prišla nečakane a zmenila množstvo vecí. Dnes ešte presne nevieme odhadnúť, akými smermi sa bude spoločnosť a biznis uberať, isté je len to, že mnohé veci budú vyzerať inak ako predtým. A existuje aj ďalšia istota – transformáciu biznisu povedú a zvládnu len moderní lídri, ktorí pochopili, že doterajšie metódy sú v mnohých ohľadoch už prekonané.

Organizátor si vyhradzuje právo na zmeny v témach a programe konferencie.


Staráme sa o Vašu bezpečnosť – počas konferencie dodržiavame nariadenia vydané Úradom verejného zdravotníctva SR a z našej iniciatívy sme zabezpečili bezkontaktné meranie teploty produktom spoločnosti CEIT. K dispozícii bude aj UVC Box na rýchlu dezinfekciu predmetov ( mobily, kľúče, tablety…)

Sociálne siete

Partneri

Usporiadateľ

Hlavný partner

Mediálni partneri

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME