HR is back together

Je čas prejsť od súťaživých jednotlivcov k tímovým hráčom

O konferencii

Celosvetovo uznávaní HR odborníci tvrdia, že nevyhnutnosť HR roly je byť tzv. navigátorom vo svete paradoxov (D. Ulrich: Paradox Navigator) či priekopníkom v spoločenských stereotypoch (L. Graton: Social Pioneer). Veríme, že aj na Slovensku je čas zmeniť spôsob, akým o sebe my, HR odborníci, rozmýšľame… Je čas prejsť od súťaživých jednotlivcov k tímovým hráčom, ktorí sú hodnotovo prepojení s komunitou. Stretnime sa, inšpirujme sa a zdieľajme navzájom svoje poznatky. HRcomm vám predstaví výsledky z prvého pozitívneho prieskumu o HR a prinesie odvážnych rečníkov, ktorí vám okrem pravdy bez „servítky“ ponúknu svoje inšpiratívne ponaučenia zo sveta biznisu.


Inspired by great HR leaders, HR role is either „paradox navigator“ (D.Ulrich) or a „social pionier“ (L.Graton). We believe that we should shift the way we HR professionals think about ourselves..shift from being competitive individuals to being deeply connected to a high value crowd and network. Let’s come together, let’s get inspired and share our learnings. HRcomm will share with you results from 1st positive HR survey! We will bring among us courageous business speakers to share with us their lessons learned. OR We will bring among us courageous business speakers to tell us their „ugly truth“. OR We will present you business speakers who are ready to share with us „ugly truth“ OR We will present you courageous business speakers who are going to inspire us through their own lessons learned.

Sociálne siete

Partneri

Usporiadateľ

Odborný garant

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME