Healthcare Summit 2020

Už si nemôžeme dovoliť žiadne premárnené príležitosti

  • 08:00 - 16:00
  • 06.10.2020 - 07.10.2020
  • Hotel Saffron, Bratislava, Radlinského 27

O konferencii

Nový koronavírus vystavil zdravotníctvo skúške, aká nemá v modernej slovenskej histórii obdobu. Žiadna európska krajina nebola na boj s pandémiou pripravená a situáciu u nás komplikoval fakt, že naše zdravotníctvo nepatrí medzi najlepšie na svete. Aj v „mierových časoch“ nemocnice fungujú len vďaka odbornosti a obetavosti zdravotníkov a v kritickým mesiacoch sa celá krajina spoliehala na ich profesionalitu.

Novú vládu čaká náročná misia. Zdravotný systém vyčerpaný epidémiou sa bude len pomaly vracať do normálnych koľají. Ale zdravotníctvu treba dať dlhodobú víziu, bez ktorej nebude možné efektívne preskupiť sily, modernizovať systém a zabojovať o dôveru spoločnosti.

Epidémia tiež zmenila pohľad na prácu zdravotníkov. Zvykli sme si vnímať ju len ako službu na úrovni obchodu, nie ako poslanie. Ale presvedčili sme sa, že to tak nie je. Lekári, sestry, dokonca aj upratovačky v nemocniciach nám dávali nielen nádej, ale aj šancu na záchranu života. Nezabudnime na to pri úvahách, ako ďalej reformovať zdravotníctvo.

Sociálne siete

Partneri

Usporiadateľ

Odborný garant

Hlavný partner

Mediálni partneri

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME