Balíčky vstupov na SME konferencie 2021

Investujte do vzdelávania vašich zamestnancov

 • 08:00 - 16:00
 • 02.12.2020 - 31.03.2021
 • SME konferencie, Bratislava

O konferencii

V druhom roku existencie SME konferencií sme pre vás pripravili novinku vo forme špeciálnych  balíčkov na účastnícke vstupy na naše konferencie. Máte jedinečnú možnosť urobiť si svoj vlastný mix účastníckych vstupov na plánové odborné konferencie. Vybrať si môžete účasť vo forme online alebo fyzických vstupov z deviatich obsahových segmentov. Investujte do vzdelávania vašich zamestnancov a ponúknite im benefit vo forme vstupov na SME konferencie 2021.

Ako si môžem urobiť svoj mix?

Princíp je jednoduchý. Spolu si môžete čerpať deväť účastníckych vstupov z jedného balíka v priebehu roku 2021. Kombináciu jednotlivých konferencií si zvoľte podľa potrieb vašej firmy a požiadaviek zamestnancov na vzdelávanie. Tri týždne pred danou konferenciou nám pošlite údaje účastníka za vašu firmu, ktorého by ste si želali prihlásiť. Počas roka si môžete vstupy presúvať aj na iné konferencie, pokiaľ sa zmenia vaše požiadavky na vzdelávanie. Jediné, čo je potrebné dodržať je vyčerpaný počet vstupov v rámci balíčka, tj. deväť.

Formy balíčkov – do 28. 2. 2021 si balíčky môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu early bird so zľavou 20%.

Preferujete online vzdelávanie? Vyberte si mix vstupov z online balíčka. Účastníci pred každou konferenciou dostanú unikátnu linku na live stream. Do diskusie sa môžu následne zapojiť v reálnom čase cez aplikáciu slido.

Early bird – 987,20 eur (bez dph) za 9 vstupov
Základná cena – 1234 eur (bez dph) za 9 vstupov

Dávate prednosť networkingu a osobnej účasti na konferenciách? Balíček osobná účasť je ako stvorený pre vás. Účastníci sa stretnú osobne v hoteli a diskutujú s prednášajúcimi, účastníkmi a partnermi.

Early bird – 1335,20 eur (bez dph) za 9 vstupov
Základná cena – 1669 eur (bez dph) za 9 vstupov

Z čoho si môžete vybrať? 

 • SMART ENERGETIKA

Termín: 18. máj
Miesto: Hotel Saffron, Bratislava

Energetika je odvetvie budúcnosti: predpokladá sa, že do roku 2040 sa celosvetovo zdvojnásobí výroba elektriny na 40 tisíc terawatthodín ročne. Elektrifikácia pritom hrá hlavnú rolu v snahe o dekarbonizáciu ekonomiky. Vyššie zapojenie obnoviteľných zdrojov do energetického mixu bude vyžadovať digitalizáciu prenosovej siete, jej manažment, flexibilitu a zlepšenie prepojenia so susednými krajinami. Zároveň treba nájsť účinné riešenia pre skladovanie energie a z dlhodobé hľadiska aj zmysluplné využitie vodíkových technológií. Slovensko prijalo ambiciózny cieľ redukovať počas tejto dekády emisie skleníkových plynov o 55 percent. Konferencia ukáže, ako sme na to pripravení.

 • LEADERSHIP SUMMIT

Termín: 25. máj
Miesto: Hotel Saffron, Bratislava

Silní lídri zvládnu previesť firmu rôznymi krízami. Či už finančnou alebo hodnotovou. Na príbehoch úspešných podnikateľov, riaditeľov a ľudí z biznisu si ukážeme ako sa dá vybudovať a viesť úspešná firma. Počas prvého ročníka sme v rozhovoroch vyspovedali mnoho vrcholových manažérov, no rovnako úspešné príbehy sme našli aj v športe.

 • SMART CITY SUMMIT

Termín: 1. jún
Miesto: Hotel Saffron, Bratislava

Slovensko ani po tridsiatich rokoch nebolo schopné dokončiť komplexnú reformu verejnej správy. Dôsledky nás dostihli. Patríme medzi štáty s najvyššou mierou regionálnych rozdielov v Európskej únii a to všetko v čase, keď Európa podporuje mestské regióny, pretože v nich vidí motor prosperity a vo svete vznikajú rôzne riešenia, ako zvýšiť potenciál miest. Už roky sa presadzuje koncept Smart City, ktorý využíva najnovšie digitálne technológie. Ale slovenské mestá sa nepomôžu spoliehať len na inteligentné softvéry, pre koncepčný rozvoj potrebujú oveľa viac.

 • HORECA SUMMIT

Termín: 21. – 22. september
Miesto: Grand hotel Bellevue, Horný Smokovec

Segment HORECA prešiel za posledný rok veľmi ťažkou skúškou. Zasiahla rovnako malé rodinné firmy, ako aj veľké giganty. Ak išli tržby všetkých zo dňa na deň zo 100 percent na 0, návrat do normálu bude trvať oveľa dlhšie. Ako zvládnuť reštart a podnikanie v časoch, ktoré majú k bežnej prevádzke stále ďaleko? Aké kroky na podporu priniesla vláda?

 • PROCUREMENT FORUM

Termín: 22. september
Miesto: Hotel Saffron, Bratislava

Firemný nákup má za sebou kritické obdobie, keď koronavírusová kríza narušila dodávateľské reťazce a odhalila všetky slabé miesta obchodných vzťahov. Ukázala tiež silu nákupného tímu, jeho schopnosť reagovať na zmeny a podržať firmu v čase, keď sa všetko kazí. Niet pochýb, že význam nákupu po skúsenosti s krízou porastie a stane sa dôležitým partnerom biznisu.

 • DOPRAVA

Termín: 30. september
Miesto: Hotel Holiday INN, Žilina

Koronavírus možno na čas posilní individuálnu dopravu, pretože ľudia sa budú vyhýbať cestovaniu vo veľkých skupinách. Dlhodobé trendy a priority sa však nemenia – ak má dopravný systém podporovať prosperitu Slovenska, potrebujeme urýchlene rozvíjať dopravnú infraštruktúru, predovšetkým cesty a železnice. Z diaľnice do Košíc sa stal nekonečný príbeh, takmer polovica ciest I. triedy je v nevyhovujúcom stave a kritická situácia s cestami II. a III. triedy je nad sily viacerých žúp. Podiel železníc je stále nízky a ani modernizácia im nepomáha, niektoré projekty sa navyše stali ukážkou premárnených príležitostí. Aké riešenia ponúka nová vláda a aké priority si stanovila? Ako sa v nich uplatní princíp hodnoty za peniaze, aby sme dosiahli naozaj udržateľný rozvoj infraštruktúry?

 • SMART INDUSTRY

Termín: 12. október
Miesto: Aquacity, Poprad

V prvej vlne koronakrízy sa priemyselná výroba na Slovensku prepadla o pätinu. Bol to tvrdý úder, ale priniesol aj ponaučenie, ako sa na podobné situácie aspoň čiastočne pripraviť. Predovšetkým – treba urýchliť všetky trendy, ktoré prináša koncept priemysel 4.0. Kríza potvrdila, že len odolné a flexibilné firmy s pružnou výrobou dokážu udržať a prispôsobiť produkciu nečakaným zmenám. Smart technológie poskytujú firme nástroje, aby v lepšej kondícii vykročila do nastupujúceho obdobia neistoty. Agilita, škálovitosť a automatizácia sú kľúčové slová pre pokoronovú éru biznisu a tí, ktorí získajú takéto schopnosti už teraz, sú budúcimi víťazmi.

 • HEALTHCARE SUMMIT

Termín: 26.  – 27. október
Miesto: Hotel Saffron, Bratislava

Vláda sľubuje vyššiu kvalitu v zdravotníctve, lepší manažment, modernizáciu a predovšetkým – transparentnosť. Má jasný ťah na posilnenie roly štátu v celom systéme. Nielen jeho regulačnej úlohy, ale aj vlastníctva zdravotníckych zariadení a významnejšej pozície v zdravotnom poistení. Zároveň je pripravená aj na konflikt so silnými záujmovými a finančnými skupinami v pozadí. Pandémia koronavírusu však vystavila zdravotníctvo tvrdej skúške a ukázala všetky jeho slabé miesta. Najvýznamnejším je absencia koncepcie a slabá úroveň krízového manažmentu. Konferencia ponúkne príležitosť diskutovať o možnostiach, ako dostať zdravotníctvo z hlbokej krízy.

 • REALITY SUMMIT

Termín: 9. – 10. november
Miesto: Hotel Saffron, Bratislava

Ako koronakríza zasiahla do myslenia developerov? Budú ľudia vyhľadávať na bývanie skôr menšie projekty? Zmenia sa štandardy v kancelárskych projektoch a aká je budúcnosť nákupných centier? Ako sa pripraviť na ďalšie možné hrozby a ako pritom pomôžu najnovšie technológie? Na tieto a ďalšie otázky prinesie odpovede dvojdňové stretnutie developerov, stavbárov, projektantov, facility manažérov a realitných expertov vám poskytne ucelený pohľad na situáciu na trhu, predstaví prístupy a riešenia najvýznamnejších hráčov a ukáže trendy, ktoré budú ovplyvňovať vývoj na trhu v budúcom období.

Sociálne siete

Navštívte naše eventy

SME konferencie vytvárajú nezávislú platformu na zdieľanie poznatkov a skúseností z rôznych oblastí spoločenského i ekonomického života. Cieľom je mapovať najnovšie trendy a účastníkom poskytnúť komplexný pohľad na jednotlivé témy. Zároveň sa vytvára užšie prepojenie redakcie a partnerov s čitateľmi denníka SME. SME konferencie organizujú odborné konferencie, semináre, fóra a ďalšie diskusné formáty. Ako eventová agentúra sa tiež venujú odborným podujatiam a spoločensko-športovým eventom podľa potrieb klientov.

Aktuálne témy

Bezchybná organizácia

Kvalitní speakri

Súčasť skupiny SME